پی پال از ثبت پتنتی برای بهبود سرعت تراکنش ارزهای دیجیتال خبر داد

شرکت پی پال در اداره مالکیت‌های فکری آمریکا (USPTO)، پتنتی را ثبت کرده که باعث افزایش سرعت تراکنش ارزهای دیجیتال می‌شود. نام این پتنت «سیستم افزایش دهنده سرعت تراکنش ارزهای مجازی» است و شامل استفاده از کلید‌ خصوصی ثانویه‌ای است که مدت زمان تایید تراکنش‌ها بین مشتری و فروشنده را کاهش می‌دهد.

مخترعان این پتنت، چنگ تیان و سندی لین گودسی از شهر سن خوزه کالیفرنیا هستند که درخواست کننده آن هم پی پال است. بنا به اطلاعات این پتنت، پی پال قصد دارد تا مشکل سرعت پایین تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را حل کند. در پتنت آمده است:

آن‌ها به دنبال حل مسائلی مثل سرعت پایین پذیرش ارزهای مجازی با وجود مزایای زیاد آن‌ها هستند.

بهبود سرعت تراکنش ارزهای دیجیتال

بیشتر بخوانید:

نظر موسس پی پال درباره پرداخت های دیجیتالی و بیت کوین چیست؟

در پتنت آمده که ایجاد این کیف پول خصوصی ثانویه با استفاده از کلید خصوصی مالک، می‌تواند سرعت تراکنش‌ها را سریع‌تر کند و عملا مدت زمانی که باید گیرنده برای دریافت ارز مجازی صبر کند را از بین می‌برد. کوتاه شدن این فرایند به دلیل پردازش سریع‌تر کلید خصوصی است که یک مقدار از پیش تعیین شده ارز مجازی در خود جای داده و برابر با مقدار تراکنشی است که قصد انتقال آن وجود دارد. در ماه فوریه ۲۰۱۸، جان رینی مدیر مالی پی پال از احتمال محبوبیت بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداخت روزمره صحبت کرده بود.
خرید و فروش بیت کوین

ما در پیمنت۲۴ دسترسی به خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای شما سهولت بخشیده‌ایم، اما همانطور که در اطلاعیه درباره سرمایه‌گذاری روی بیت کوین به شما توصیه کردیم، به هیچ عنوان بدون شناخت کافی از بازار، در این عرصه سرمایه گذاری نکنید. مقالات وبلاگ پیمنت۲۴ تنها جنبه تحلیل و بررسی این حوزه را دارند و مطالب درج شده در آن اعم از پیش‌بینی یا سخن متخصصان، قطعی نیستند و جنبه تهییج یا ترغیب افراد به ورود به این بازار را ندارند؛ بنابراین هیچ مسئولیتی برای این مجموعه ایجاد نمی‌کنند. تنها هدف ما افزایش دانش و آگاهی در این زمینه است.

انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

--/>
بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارزبیت، مرجع دنیای ارزهای دیجیتال

وبسایت ارزبیت منتشرکننده اخبار و محتواهای آموزشی وب فارسی (با ذکر منبع) درباره تکنولوژی بلاک چین است. متون انتشار یافته صرفا جنبه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و هرگونه تصمیم مبنی بر خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده و سرمایه گذاری در این بازار با مسئولیت شخصی افراد است.